wz
CLANWARS


Rota E versus Elite Force
(FW)
31.5.2007 oficiální čas startu v 18:00
Hrálo se:
Okupace mapy Normandy 2 a 3 s patchem 1.12. Skóre 3:1 pro Elite Force.
Ikdyž skóre vypadá tak jak vypadá paradoxem je že to byla hra velice vyrovnaná, ale konec se k nám nepříznivě obrátil. Škoda, že se hrálo tři na tři ve větším počtu hráčů by to bylo větší raso:-). Jinak si nestěžuji akorát na technické problémy, které sem měl :-X. Takže  zdar a sílu.

Rota E versus [MoD]
(FW)
30.5.2007 oficialní čas startu v 18:00
Hrálo se:
objektives mapy........s patchem 1.12. Skóre 5:3 pro Rotu E.

Byl to dobrý FW. Porazili jsme soupeře z MoD klanu, ikdyž jsme to neměli jednoduché hráli docela kvalitně. Párkrát jsme se i zapotili tak, že nám nestačil deodorant:-). Bohužel se nás dostavilo po málu z důvodu časového a tak nám pomohl Poša z Elite Force.  Co víc dodat. Boji zdar.

 Rota E versus B.I.A
(Turnaj)
9.5.2007 o
ficialní čas startu v 17:00
Hrálo se:
objektives mapy Afr 1,Afr 3 a Arc 3 s patchem 1.12.
Skóre 0:6 pro BIA
Bez velkého udivení jsme opět prohráli, ale musim přiznat, že to byl dobrý zápas. BIÁci hráli vlastně jako vždy ve skvělé kondici. Nic už nemám co bych dodal. Akorát bych chtěl upozornit, že ten =Cz= server na kterým se turnaje odehrávají je nějaký divný a někdy mi dělá nepříjemné errory a problémy po tehnické stránce. Určitě nejsem jediný:-)
Jinak doufám, že si ještě někdy dáme match B.I.A:-)

Rota E versus B.O.B

(turnaj)
3.5.2007
oficialní čas startu v 17:45
Hrálo se:
objektives mapy Afr 1,Afr 3 a Arc 3 s patchem 1.12. 
Skóre 0:6 pro B.O.B

Rota E versus USJ
(turnaj)
2.5.2007
oficialní čas startu v 17:00
Hrálo se:
objektives mapy Afr 1,Afr 3 a Arc 3 s patchem 1.12.
Tentokrát zde bylo nepatrné, ale opravdu nepatrné zlepšení našeho týmu. Nicméně stejně jsme na soupeře nestačili (vyhráli jsme
dvě kola a pak ještě ty několik těch menších, což je nepatrný úspěch:-). Ikdyž toto vítězství soupeři nad námi neměli lehké a párkrát jim teklo do bot (a dost krutě někdy), určitě je pro ně zasloužené. Hráli dobře, ale myslím si, že kdyby jsme neměli smolné chvilky měli by s námi ještě větší problémy. Takže jak říká můj učitel na MT a T.dok "To pude". A proto se do toho musíme opřít víc. Počkejte až se nám dostane do ruky první  klanovou oběť, kterou porazíme:-).

Rota E versus Elite Force
(FW)
11.4.2007 
oficialní čas startu v 17:00
Hrálo se:
objektives mapy Afr 1, Afr 3 a Arc 3.
byl opet friednlywar a dostali jsme poradne na prdel......je to tim ze nejsme poradne sehrani ve stylu objective a , že nám chyběl Rampa:-( . Náš soupeř hrál až moc dobře a vycvičeně. Hold jsme se marně snažili. Objektives není náš oblíbený žánr. A tento zápas nebyl první a ani poslední co jsme projeli a projedem. Prostě okupace je pro nás nejlepší žánr a tak to bude. Samozřejmě, že se budem snažit i v objektives, ale nebude to ono (zatím:-).

Rota E vs B.I.A
(FW)
21.3.2007 oficialní čas startu v 19:00
Hrálo se:
objektives mapy CZ1, Afr 1, Arc3.
Takovou hru jsem ještě nezažil. Náš soupeř hrál velmi dobře klobouk dolů. Mi jsme bojovali jako lvi, ale prohráli jsme díky nedostatečným tréninkům a málo skušeností (no spíš zapomenutým skušenostím), ale to se dožene. Kromě rozlitých nervů po stole nejen u mě ale i u jiných členů a problémů s připojením to byl zábavný a poučný zápas. Doufám, že si to někdy zopakujem B.I.Aci:-). Takže co na závěr: sláva výtězům, čest poraženým.


Společné FoTo s BIAkama na konec aneb konec dobrý všechno dobrý...:-)