wz

Rota E a její slavní členové:

Naše společná fotka:
(schází tam akorát Johnson, který se někam vytratil a William který se ztratil neznámo kam.)

Major Kofikson:


Info:
No řeknu vám,že kdyby tenhle člověk neměl jednoho dne nápad,že spolu s Vilem založí Rotu E,tak se asi všichni nesetkáme. No nic je to prostě hlavní kápo roty E.Rád se převlíká za králíčka nebo co to bylo? Je to v pohodě člověk, dobrý hráč a kámoš se kterým je prdel a neztrácí hlavu v obtížích např. při posílání Strongholda po icq:-D. Jinak nekouše, je přítulný, má rád děti a velkou zahradu. No prostě celej Kofik:-)

Národnost: 

CZ

Oblíbené zbraně:  
Sten gun s tlumičem, M1 Carabine, granáty hlavně ůtočné a bazooka, bez které neudělá ani krok:-)
Klanová funkce člena:
Kápo a zakladatel klanu.

Synak:


Info:
Opět hráčská klasa a milovník zvířat.Volný čas tráví s kamarády, u počítače a nebo se věnuje železničnímu modelářství (tomu sem vždycky taky fandil) a dává do pohybu celé vlakové nádraží, tady je odkaz na jeho stránky o vlacích
www.zeleznicnemodely.estranky.cz. Jinak když nesedí u počítače, nebo neobsluhuje železnici se z něj stává hráč fotbalu. Prostě fanj hráč s velkým potenciálem a člověk, který rád pomůže a nebojí se všem nakopat prd....co k němu dodat sem rád, že je s námi v klanu.
Národnost:
SK
Oblíbené zbraně:
No hlavně běhá s Tompsonem, springfieldem+optika, dvouhlavňovou brokovnicí, MP 40 a bazukou.
Klanová funkce člena:
Je to náš klanový diplomat, který domlouvá CW, FW a všechno možný, co se týká vztahů s ostatními klany:-)

Jožin


Info:
Co k němu dodat , jsem to prostě já. Někdy sem opravdu vymletej a pak mám svý dny kdy mi to nějakým nevysvětlitelným způsobem začne pálit. No a díky tomuto pálení (a díky nudě) mě jakožto věrného psa Roty E napadlo zkonstruovat tyto stránky. Moje záliby jsou, počítač, ženský a poblázněnost do dopravních prostředků (vlaky, MHD doprava, a samozřejmě automobily.)
Národnost:
CZ
Oblíbené zbraně:
Nůž, Tompson, M1 Garant a de Lisle, BAR, MP 40 a 44.
Klanová funkce člena:
Zakladatel nového webu.