wz

DOWNLOADY


České patche na H&D 2 Sabre Squadron
Toto patche přídává hlavně české texty v případě, že byste měli hru engliš.
Velikost: 21,1.MB
DOWNLOAD

Hamachi 1.0.1.5.

Hamachi je šikovný prográmek, který vám udělá virtuální LAN k vašim počítačům. Pouze se stačí připojit na nějaký založený server, nebo i sám ho vytvořit a můžete pořádat s kámošema online orgie od rána do večera, a nebo si můžete čučet do sdílených souborů. Není to sice jako kvalitní, jako opravdová LAN, ale jinak je to super a mě to rozhodně stačí.
Velikost: 896 kB
DOWNLOAD

Teamspeak 2.0.32.60.

Teamspeak je něco jako skype, ale narozdíl od něj vám umožní hlasovou komunikaci více lidí a to i zrovna při hraní multiplayeru, což je nadmíru praktické k upozorňování na nepřátele a nebo plánovat všeljaké lsti.Ale poslouží klidně i jentak na pokec s kámošema.Jelikož nevím, jak se pak teamspeak po instalaci nastavuje budu muset požádat Kofíka o vyjevení svých skušeností s tímto programem.:-)
Velikost: 5,59 MB
DOWNLOAD
Zde je návod na nastavení Teamspeaku. Je velice podrobný a povedený, takže nastavení teamspeaku díky Kofikovi zvládne opravdu každý. Dobrá práce Kofiku:-)

Fraps 280.exe 

Toto je prográmek na dělání screenů, fotek a filmečků z nejrůznějších her.Akorát dělá fotky jenom ve zastaralém formátu bmp, ale když se zaregistrujete, tak za menší poplatek zhruba 30 dolarů (nevim to přesně) můžete fotit ve všech formátech, co vás napadnout (jen ty co tam jsou jako možnosti:-). Takže vám radim vyserte se na registraci a radši foťte ve fotmátu bmp. Jinak doporučuji, ale ne vřele:-).
Velikost: 747 kB
DOWNLOAD

NVU

Toto je prográmek, ve kterém dělám tyto webovky. Manipulace je s ním jednoduchá a navíc je komplet v češtině, tak to je velké plus. Sice mu chybí některé funkce, ale jednoduchá webovka se s ním uvařit dá.
Velikost: 7,95 MB
DOWNLOAD

Screenshots
Další skvělý prográmek na pořizování obrázků z her. Je lepší než Fraps, protože umí fotit ve více formátech bez žádné registrace. Osobně vřele doporučuji:-)
Velikost: 273 kB
DOWNLOAD

Krack na Hidden&Dangerous 2 Sabre Squadron
Velikost: 6,75 MB
DOWNLOAD

Patche na Hiddena 2 verze 1.12.
To je patche, které vám zpřístupní světové servery a potřebujete ho ke spuštění datadisku Sabre Squadron, ale bohužel už neuvidíte servery české servery. Nýbrž existuje na to taký fígl:-), který mě naučil Kofik, ale o tom až později. Tento samotný patch 1.12. vám jen upravý multiplayer na světové servery, přidá nějaké nové možnosti, ale jinak je podle mě na nic krom toho, že vyruší české servery, což je velice podlé a nesportovní chování:-).
Velikost: 23,3 MB
DOWNLOAD

Fígl, jak hrát na sabrenových, světových serverech a zároveň na českých serverech:
To jest, že nainstalujete k normálnímu Hiddenovi 2datadisk Sabre Squadron. Hra se po nainstalování datadisku Sabre Squadron automaticky změní na verzi 1.12. a  vy tak ztratíte přístup k oblíbeným českým serverům. Po nainstalování všeho, cracknutí Sabreho atd. celou složku, kde máte nainstal Hiddena s Sabrem  zkopírujte do jiné složky.To kopírování  bude v případě ne moc silných počítačů chviličku  trvat. Poté co se to dokopíruje  odinstalujte Hiddena a Sabreho. Vtip je v tom, že v zkopírovaný složce zůstává hra stále funkční, ikdyž už je dávno odinstalovaná. A poté stačí pouze nainstalovat normal Hiddena 2 do jiné složky. A můžete rejdit na světových, sabrenových a co je hlavní , že můžete hrát zárověn i na českých serverech. V případě Sabreho jsou sice menší chyby v textech a zabere vám to asi dvakrát více místa na disku , ale stejně si myslím, že výsledný efekt za to stojí.