wz

Info o klanu
Jak začal příběh klanu ROTA E ?!:

Psal se listopad 2005 a Brně se přidali k pařanskému světu dva typové jménem Kofi a William a  řekli si, že by si něco zahráli online a tak vlastně přišli na hru Hidden&Dangerous 2 a začali ji hrát po internetu.V té době zrovna prčela móda "nejsi v žádným klanu, tak to máš blbý". A Kofik s Williamem si řekli "nebudem se do žádnýho klanu vtírat" a tak založili vlastní pod názvem rota E (který zřejmě je přejat z amerického seriálu Bratrstvo neohrožených, kde rota E byla v hlavní roli a kde mimochodem dostávali od nácků na hubu hlavně v díle, jak dobívali Ardeny). No a tak si ti dva z vesela hráli a za svojí přezdívkou měli napsáno Rota E. Později se k nim do klanu připojovali další jako například Rampa Mc Quack, Synak, Johnson, nebo ten podivín Jožin. Byla doba kdy Rota E byla populární po celé multiplayerové scéně díky svým dobrým hráčům.:-), ale pak přišla krize a postupný úpadek morálky členů a klanu samotného. Kvůli nedostatku času někteří přestali hrát a opouštěli klan, prostě to vypadalo, že se rozpadne. Bohužel musím přiznat, že tak to je i doposud, sice to už není tak vážné ale stále by bylo co napravovat. Tak to je celý příběh, odteď jeho budoucnost píšeme mi. Samozřejmě, že nic netrvá věčně, ale někdy by to bylo skvělý:-). Ale teď v poslední době se Rota E začíná probouzet ze svého dejme tomu několika měsíčního spánku. Už sem tam máme tréninky a hlavně clanwary:-). Sice v nich dostáváme na prdel, ale hra je hra a život je někdy prohra, ale stejně jednou ze zamračeného nebe se zase objevý sluneční paprsky:-) Fuj to je ale keců co?.-) ...........................................Rota E  už navždy usnula. Pád byl náhlý a rychlý ani nevim jak se to seběhlo, ale událost o odchodu Rampy (Nic ti nevyčítám, je to vina nás všech) jenom uspíšilo pomalu se plížící rozklad Roty E. Vše má svůj konec a já sem rozhodněhrdý na to, že sem měl možnost hrát v tomto klanu a v jeho nejlepších měsících slávy:-) a vzpomínky na to budu mít vždy za ty příjemnější. (Až na neustálé padání mího internetu v tom nejlepším:-). Bylo mi ctí chlapi s váma hrát. Takže zdar než se rozpláčů:-)


Info...

Rota E je hráčský klan ke hře Hidden&Dangerous 2 a teď se objevuje postupná upgradace členů na datadisk Sabre Squadron . Jsou českého původu vyrobeny společností illusions Softworks (která se mimochodem věnovala i vývoji Mafie) v roce 2003 a datadisk o rok později. Hrajete za  britskou elitní jednotku SAS, která za druhé války způsobyla mnoho škod německým silám. Je to taktická válečná simulace ve které si můžete zvolit svého hrdinu a přidělit mu tým. Na hře je zajímavé, že když vás nedej bože sejmou, tak hra nekončí, ale vy se můžete přepnout do pozice jiného žijcího člena své jednotky. Ve hře se mužete i dokonce prohánět ve vozidlech všeho druhu od motorky počínaje, po slavný  německý tank Tiger konče. Velice zajímavý a chytlavý je též multiplayer, který vám prodlouží hraní na hodně dlouho. Z mé vlastní skušenosti si pořiďte k hraní multiplayeru originál verzi hry (neplatí pro datadisk) , jinak je totiž prakticky nemožné si zahrát z vypálenou verzí, ale i tak si alespoň si můžete skusit zahrát kampaň:-).
Tady je odkaz na koupi originál hry... a věřte mi, že pro multiplayerové orgie po internetu se fakt vyplatí koupit si originál:-)

!!Podmínky pro přijetí do klanu!!
INFO KLAN:
Náš klanový e-mail
 
rota-eclan@centrum.cz . Kdybyste byli zástupce jiného klanu a Rotu E byste měli v úmyslu vyzvat na FW (nebo cokoliv jínýho). Tak napište Synakovi to je náš zástupce a diplomat zde je jeho icq 333-766-242.


Jací jsou členové Roty E?

R - Rozhodní

O - Odvážní
T -  Temperamentní
A - Atraktivní

E - Energičtí